PetroManager NET Konsola 3

Wstecz  1 | 2 | 3 |
 

               cd

System Zdalnego Monitorowania i Zarządzania
Stacją Paliw przez Internet

 

PetroManager  NET Konsola


Informacja o Twojej Stacji na wyciągnięcie ręki !

 

Na poprzednich stronach opisaliśmy najważniejsze cechy i możliwości Systemu Petro  Manager   NET Konsola, jednak to i tak nie wszystko na temat tego rozwiązania.

Dlatego jeszcze krótko o tym
"Dlaczego warto korzystać z PetroManager NET Konsola ?".

 

PetroManager NET Konsola jest programem sterującym automatyką stacji paliw z funkcją zdalnego zarządzania.
Innowacją naszego produktu jest jego wielofunkcyjność. Podstawową funkcją programu jest sterowanie automatyką stacji i rejestrowanie przeprowadzonych operacji. Drugą funkcję programu realizuje lokalny moduł zarządzający, który obsłudze stacji umożliwia dostęp do kompletnych danych modułu sterującego.
Kolejną najbardziej innowacyjną funkcją Systemu, jest możliwość zdalnego zarządzania zapisanymi danymi. W konkurencyjnych produktach dane archiwalne są dostępne tylko w aktualnie uruchomionym programie sterującym, ewentualnie w wewnętrznej sieci LAN, w wyjątkowych przypadkach w sieci VPN. My uznaliśmy, że właściwym krokiem w rozwoju systemów zarządzających jest wykorzystywanie internetu jako platformy zarządzającej danymi o operacjach stacji paliw.

Koncepcja "cloudcomputing" zakłada dostęp i zachowywanie danych w sieciowych serwerach zamiast na lokalnych dyskach twardych. Jednak w razie utraty połączenia stacji z internetem dane byłyby niedostępne dla administratora. Rozwinęliśmy więc ideę "pracy w chmurze" i przyjęliśmy, że zapis wszystkich operacji będzie dublowany - jednoczesny dostęp i zapis w lokalnej i internetowej bazie danych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa newralgicznych danych. Ponadto umożliwia w każdym miejscu i w każdych warunkach łatwe uzyskanie informacji o stanie zarządzanych stacji paliw. W ten sposób dajemy naszym klientom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie - w momencie braku połączenia z internetem moduł lokalny gromadzi dane historyczne, a do modułu internetowego prześle je zaraz po odzyskaniu połączenia.automatyka stacji paliw

Zaawansowanie architektury systemu nie wiąże się jednak z komplikacją obsługi. Klient korzysta bowiem z funkcji kontrolno-pomiarowych programu za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Na stronie internetowej podanie indywidualnego loginu i hasła (podobnie jak w banku internetowym) wystarcza do uzyskania pełnego dostępu do administrowanych stacji paliw.
W ten sposób doszliśmy do kolejnego wyróżnika naszego produktu - do autoryzacji nie są wymagane żadne sprzętowe zabezpieczenia, a ilość osób, które mają dostęp do danych i poziom dostępu wyznacza klient jako administrator. Ograniczenie nie dotyczy też ilości stacji, które są zarządzane. Dzięki przesyłowi danych przez internet możliwe jest kontrolowanie wielu stacji niezależnie od odległości między nimi a właścicielem/managerem stacji.

Tym, co jeszcze wyróżnia PetroManager NET Konsola na rynku jest umożliwienie jego działania w każdym miejscu, niezależnie od jakości dostępnego łącza internetowego. Zastosowane autorskie protokoły transmisji umożliwiają płynne przesyłanie potrzebnych danych, nawet przez najwolniejsze łącza komórkowe dowolnego operatora, bez stałego numeru IP.

 

Wszystkie powyższe korzyści i niezawodność naszego systemu zostały dostrzeżone.

 

tankomaty

 

 

 

PetroManager NET Konsola został doceniony za swoją funkcjonalność i innowacyjność już w 2011 roku.

Komisja Konkursowa na XVIII Międzynarodowych Targach "STACJA PALIW 2011" w Warszawie przyznała nam główną nagrodę, czyli tytuł: PRODUKT ROKU 2011.

Od tej pory System cały czas jest rozwijany i doskonalony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz

1 | 2 | 3