Automatyczny dystrybutor

 

Przybywając dziś na stację paliw większość z nas zastaje zwykłe dystrybutory paliw. Warto jest mieć na uwadze, że dziś są o wiele bardziej nowoczesne dystrybutory, a dostać je możecie w firmie PetroConsulting Sp. z o.o.

 

Mowa o automatycznym dystrybutorze. Rozwiązanie jakim dysponuje taki automatyczny dystrybutor idealnie nadaje się do firm logistycznych, które mają własne stacje paliw. Dzięki zabezpieczeniom jakie ma automatyczny dystrybutor nikt z nieodpowiednich osób nie będzie mógł z niego skorzystać. Wszystko dzięki temu, że jest on zaopatrzony w specjalne klawiatury numeryczne z czytnikiem kart. W takiej sytuacji na tankowanie może sobie pozwolić jedynie osoba, która posiada odpowiednią kartę.

 

Jeśli interesuje cię ten i tym podobne nowinki technologiczne powinieneś się z nami skontaktować. Osobiście jest to możliwe w siedzibie firmy w Grudziądzu. Jeśli jesteś mieszkańcem innego regionu naszego kraju możesz tego dokonać mailowo lub telefonicznie. Możesz być pewien, że na zapytanie odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami OFERTY !