Dystrybutor paliwa

Firma PetroConsulting Sp. z o.o. w dziedzinie zaopatrzenia stacji paliw jest liderem na polskim rynku. W różnego rodzaju artykuły zaopatrzyliśmy już szereg stacji paliwowych komercyjnych jak i wewnętrznych na terenie naszego kraju. Nie poprzestajemy mimo to na laurach i z każdym dniem realizujemy kolejne zlecenia. Elementy naszego wyposażenia stworzone są przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie wszystkich osób, które będą znajdowały się w ich pobliżu.

Jedną z nowszych produkcji, które możemy polecić jest automatyczny dystrybutor paliwa. Różni się on znaczenie od tego jaki możemy spotkać na większości stacji benzynowych w naszym kraju. Różnicę robi tutaj zamontowany automat, który umożliwia tankowanie pojazdu tylko wybranym osobom. Zazwyczaj dzieje się to poprzez specjalne karty dostępu, które umożliwiają skorzystanie z takiego dystrybutora.

Decydując się na nasz automatyczny dystrybutor paliwa stawiasz na nowoczesność. Zapewniamy, że inwestycja taka zwróci się bardzo szybko. Warto nadążać za postępem technicznym i stawiać na nowoczesne technologie. Decydując się na współpracę z firmą PetroConsulting Sp. z o.o. stawiasz na wysoką jakość i masz pewność, że realizowany projekt zostanie wykonany poprawnie i na czas.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami OFERTY !