Kontrola paliwa

Jedną z ważniejszych rzeczy w takiej jednostce jak stacja benzynowa jest kontrola paliwa. Nasza firma ma do Państwa dyspozycji najnowsze dystrybutory paliw, mierniki poziomu i zbiorniki na paliwo, dzięki którym bardzo dokładnie zobrazują wam poziom paliwa w zbiornikach oraz ilość paliwa wydanego z dystrybutorów. Są to produkty, w których użyto najnowszych technologi. Dzięki temu są one wytrzymałe i sprawne.

 

Oprócz formalnego stanu poziomu w zbiorniku mierniki oferowane przez firmę PetroConsulting Sp. z o.o. uświadomią Państwu zagrożenie w momencie wycieku. Z nami kontrola paliwa jest o wiele prostsza.

Pomimo tego, że liderujemy na rynku w dziedzinie zaopatrzenia stacji benzynowych, to nie poprzestajemy na laurach i w dalszym ciągu ulepszamy nasze produkty. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo tak naszych zleceniodawców jak i ich klientów. Jak wiemy wszelkiego rodzaju paliwo jest materiałem łatwopalnym i w związku z tym może ono zagrażać tak zdrowiu jak i życiu jednostek ludzkich. Mottem firmy PetroConsulting Sp. z o.o. jest podwyższanie bezpieczeństwa w dziedzinie urządzeń na stacjach benzynowych.

 

 

Postaw na bezpieczeństwo swoje jak i swoich klientów i już dziś zamów te produkty. Możesz tego dokonać poprzez formularz kontaktowy umiejscowiony na naszej stronie internetowej.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ dotyczącą kontroli paliwa.