Mini stacje paliw

Plastikowe zbiorniki dwupłaszczowe do oleju napędowego

Mimo, że na rynku mamy już samochody zasilane energią elektryczną to zdecydowana większość musi je tankować paliwem. Najczęściej robimy to na stacjach paliw i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Warto mieć na uwadze fakt, że dziś każdy z nas stacje paliw może mieć na własny użytek. Zdecydowanie jednak jest to rozwiązanie dedykowane firmom transportowym, budowlanych i rolnictwu.

Mowa tutaj o elemencie jakim są mini stacje paliw. Mówiąc w głębokim skrócie jest to specjalny zbiornik na paliwo wraz z automatem do tankowania, który bez żadnego problemu możemy zamontować w dowolnym miejscu. W ofercie firmy PetroConsulting Sp. z o.o. znajdziecie Państwo zbiorniki o różnej pojemności.

 

Wszystko zależy wobec tego od waszych potrzeb i tego jak wiele paliwa zużywacie na co dzień. Jesteśmy przygotowani na różne sytuacje. Takie mini stacje paliw oprócz tego, że są pod ręką, mają jeszcze jeden wielki plus. W związku z tym, że paliwo jest nam dostarczane bezpośrednio przez producenta płacimy za nie zdecydowanie mniej niż na stacjach benzynowych. Kupujemy je po cenie hurtowej. Patrząc na to z szerszej perspektywy czasowej zaoszczędzić tutaj możemy naprawdę wiele.

 

Jeśli interesują cię mini stacje paliw już dziś się z nami skontaktuj. Wyjaśnimy wszystkie niejasności i podpowiemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ mini stacji paliw.