Oprogramowanie dla stacji paliw

Każda stacja benzynowa musi posiadać specjalne oprogramowanie komputerowe, które łączy kolejne dystrybutory z komputerami w kasach. Dzięki temu praca na stacji jest o wiele prostsza, a pracownikowi takiej stacji na monitorze komputera wyświetla się ilość zatankowanego paliwa w danym dystrybutorze. Mimo, że tego rodzaju oprogramowanie jest obecnie na bardzo wysokim poziomie to firma PetroConsulting Sp. z o.o. oferuje Państwu najnowsze oprogramowanie dla stacji paliw.

 

Mowa tutaj o oprogramowaniu webowym.

Wielkim plusem jest to, że nasze oprogramowanie może działać na każdej stacji w dowolnym miejscu i z każym rodzajem dystrybutorów paliw. Jedyne co trzeba musicie posiadać to dowolny komputer i urządzenie do połączenia z siecią internet. Po tym wszystkim można bez żadnego problemu korzystać z naszego oprogramowania dla stacji paliw.

System jest tak skonstruowany, że z jego opanowaniem nikt nie powinien mieć problemu.

Jeśli interesuje cię takie oprogramowanie dla stacji paliw zajrzyj na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam mnóstwo cennych informacji na ten temat. Jeśli pojawią się jakieś pytania, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

 

Nasi specjaliści wyjaśnią wszystkie niejasności i podpowiedzą w kwestii wyboru oprogramowania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami OFERTY na Oprogramowanie dla Stacji Paliw !