Paliwo pod kontrolą

Paliwo pod kontrolą

Zobacz również mini stacje paliw oraz całą gamę

Automatów do Tankowania - PetroMAT

Firma PetroConsulting Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem, które od wielu lat działa w branży zaopatrywania stacji benzynowych w niezbędne urządzenia, które muszą się tu znajdować. Oprócz elementów takich jak dystrybutory paliw, mierniki poziomu i zbiorniki na paliwo zajmujemy się także udoskonalaniem i rozpowszechnianiem najnowocześniejszych technologii automatyki komputerowych, które pomagają w prowadzeniu stacji benzynowej.

automatyka stacji paliw

 

 

Mowa tutaj o oprogramowaniu dla stacji paliw. Z nami możesz mieć paliwo pod kontrolą. Dzięki najnowocześniejszym aplikacjom polecanym przez PetroConsulting Sp. z o.o. będziesz miał ułatwione zadanie. Dzięki połączeniu z dystrybutorami i terminalem sterującym wszystkie odczyty będą pojawiały się na ekranie monitora w głównym budynku stacji paliw lub w dowolnym miejscu przez internet.

automatyka stacji paliw

Inwestycja w takie oprogramowanie zwraca się szybko, ponieważ z jego pomocą właściciel oszczędza na paliwie i na ilości pracowników. Dzięki tej nowoczesnej technologii dwudziestego pierwszego wieku mamy paliwo pod kontrolą i spore oszczędności.

Jeśli jesteś zainteresowany takim oprogramowaniem skontaktuj się z nami, a nasz personel wyjaśni ci wszystkie szczegóły takiej technologii. Skontaktować można się z nami na trzy sposoby. Mieszkańców Grudziądza i jego okolic zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w siedzibie naszej firmy. Osoby z odległych regionów naszego kraju prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami OFERTY !