Program do tankowania

Program do tankowania

Stacja benzynowa lub stacja paliw, jak kto woli :), jest podobna do innych przedsiębiorstw oferujących swoje towary i usługi klientom. Różnica w tym, że z jej usług korzystamy bardzo często. Niezależnie czy kupujemy paliwo na stacji ogólnodostępnej, czy też tankujemy pojazd w firmie na stacji przyzakładowej. W zarządzaniu taką stacją paliw pomocne będzie odpowiednie oprogramowanie. Każdy kto myśli o założeniu i prowadzeniu z sukcesem stacji paliw, zarówno detalicznej jak i wewnętrznej, powinien rozważyć dobór odpowiedniego, profesjonalnego oprogramowania. Firma PetroConsulting Sp. z o.o. ma dla Państwa takie rozwiązania.

Po pierwsze jest to najnowszy webowy program do tankowania. Przede wszystkim należy wspomnieć o tym, że jest on bardzo prosty w obsłudze i każdy powinien sobie z taką aplikacją poradzić. Dodatkowym plusem jest to, że działa on na każdej jednostce komputerowej, na której można uruchomić przeglądarkę stron www. Dzięki temu możemy go używać także i na starych komputerach, które nie mają najlepszych parametrów. Do działania takiej aplikacji potrzebujemy jeszcze połączenia z Internetem, ale w dzisiejszych czasach jest to chyba najmniejszy problem. Ten program do tankowania, choć w głównej mierze przeznaczony jest dla stacji wewnątrzzakładowych, to doskonale może sprawdzić się na stacjach komercyjnych, gdzie pozwala prowadzać pełne rozliczanie paliw w temperaturze +15 stopni C, łącznie z inwentaryzacją. A wszystko to doskonale pasuje do sprawozdań księgowych i administracyjnych.

Jeśli interesują Państwa takie programy, które ułatwią wam pracę na waszej stacji paliw prosimy o kontakt. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe i odpowiemy na wszystkie niejasności związane z tym tematem.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami OFERTY !