Samoobsługowa stacja paliw

Samoobsługowa stacja paliw - przyszłość dostępna już dziś

Prowadzenie stacji benzynowej wiąże się z dość wysokim kosztem. Do kosztów, które związane są z lokalem musimy jeszcze doliczyć płace dla pracowników, a tych musi być tutaj co najmniej kilku. Ich liczba zwiększa się w sytuacji kiedy nasza stacja benzynowa otwarta jest także i w nocy. Dziś jest jednak rozwiązanie na obniżenie tych kosztów, a jest nim samoobsługowa stacja paliw.
 
automatyka stacji paliwTaka stacja paliw to plus nie tylko dla samego właściciela, ale także i jego klientów. Największym jest oczywiście to, że ceny paliw na takich stacjach mogą być niższe. Średnio może to być nawet 20 groszy na jednym litrze paliwa. Małym minusem jest tutaj to, że automaty, które przyjmują pieniądze za tankowanie nie wydają reszty. Niemniej jednak nie oznacza to tego, że musimy tankować za całą wartość banknotu, który wrzuciliśmy do automatu. Jeżeli nie mamy takiej potrzeby powinniśmy pobrać pokwitowanie za tankowanie i udać się do operatora w godzinach jego pracy.
 
 
Bardzo często wielu właścicieli małych stacji paliw zastanawia się nad franczyzą. Jednak jej koszty i wymagania nie zawsze są do zaakceptowania. Czasem aktualne wyposażenie stacji nie spełnia oczekiwań franczyzodawcy. A równie często, po prostu, uważamy że nam się to nie opłaca.  

petroconsulting

 
 
 
Dlatego właśnie, dla wszystkich tych "stacyjników", którzy chcą podnieść rentowność swoich małych lub średnich, ale zawsze niezależnych stacji paliw. Dla tych, którzy chcą sprzedawać paliwo w porze nocnej ale bez udziału pracowników. Stworzyliśmy najnowsze rozwiązanie, czyli dużo tańsze automaty do tankowania bez obsługi gotówki. Umożliwiają one obsługę tzw. kart prepaid i kart podarunkowych. Karty takie mogą być doładowane dowolną kwotą, ale także można je zasilić wymaganą ilością paliwa. Pozwala to uniknąć ryzyka związanego w wzrostem cen paliwa. 
 
Wszystko wskazuje na to, że samoobsługowa stacja paliw może zyskać na znaczeniu. Automaty, które są tutaj koniecznością mamy w asortymencie naszej firmy. Każdy zleceniodawca otrzyma je w najkrótszym możliwym terminie.
 
Dzięki firmie PetroConsulting Sp. z o.o. koszty prowadzenia takiej działalności spadną, a ilość zadowolonych klientów wzroście.
 

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami OFERTY !