Sondy pomiarowe

Firma PetroConsulting Sp. z o.o. na rynku paliw działa już od długiego czasu. Przez ten czas zrealizowaliśmy na rynku krajowym mnóstwo zleceń. Cechuje nas przede wszystkim dokładność i sumienność. Nasza kadra pracowników to nie tylko doświadczenie, ale także i znakomite wyszkolenie, które przydatne jest we wszelkich pracach w tej branży.

Stacje benzynowe przede wszystkim powinny być bezpieczne. Znajduje się w nich tyle paliwa, że niezauważona nieszczelność zbiorników mogłaby doprowadzić do wielkiej tragedii. W związku z tym mamy dla Państwa najlepszej próby sondy pomiarowe, które w skuteczny sposób mierzą poziom paliw i LPG. Dzięki najnowszej technologii w nich zawartych nie będzie groziło Państwu żadne niebezpieczeństwo.

Jeśli interesują cię sondy pomiarowe oferowane przez nasze przedsiębiorstwo skontaktuj się z naszym konsultantem, który wyjaśni ci wszystkie szczegóły współpracy. Do kontaktu najlepiej jest wykorzystać opcję mailową lub telefoniczną. Mieszkańców Grudziądza i okolic zapraszamy do osobistej wizyty w głównej placówce naszej firmy.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ na sondy pomiarowe.