Tankowanie samoobsługowe

 

Zobacz również mini stacje paliw oraz całą gamę

Automatów do Tankowania - PetroMAT

automatyka stacji paliw

Tankowanie samoobsługowe na karty

Samoobsługowe stacje paliw stają się coraz bardziej popularne już nie tylko w Europie Zachodniej, ale także i w naszym kraju. Jednym z głównych przedsiębiorstw, które dostarcza odpowiednie automaty do prowadzenia takich stacji jest firma PetroConsulting Sp. z o.o. W swoim asortymencie posiadamy najnowszej klasy automaty, które umożliwiają tankowanie samoobsługowe.

Warto jest wspomnieć o tym, że takie samoobsługowe stacje są korzystne dla właściciela stacji. Jest tak dlatego, że może on w takiej sytuacji zaoszczędzić na płacach pracowników. Do obsługi takiej stacji nie potrzebujemy tak szerokiego grona pracowników jak to ma miejsce w przypadku zwykłej stacji benzynowej.

Z tego tytułu plusy odnosi także i sam klient. Zazwyczaj jest tak, że tankowanie samoobsługowe oznacza tańsze paliwo, a różnica może sięgać tutaj kilku procent w porównaniu z cenami na zwykłych stacjach benzynowych.

Jeżeli interesują cię takie automaty skontaktuj się konsultantem firmy PetroConsulting Sp. z o.o. Udzieli on ci wszystkich niezbędnych wskazówek i podpowie jaki automat wybrać. Nie warto jest bać się nowoczesnych technologii. Powinniśmy podążać za postępem technicznym i na nie stawiać. Z nami jesteś nastawiony na sukces. Patrzymy w przyszłość i nie oglądamy się za siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami OFERTY !