Zarządzanie stacją paliw

 

automatyka stacji paliwFirma PetroConsulting Sp. z o.o. jest jednym z liderów jeśli chodzi o branżę wyposażenia stacji paliw. Niemniej jednak w naszej szerokiej ofercie znajdują się nie tylko urządzenia, które są konieczne do funkcjonowania stacji paliw. Nasza oferta zawiera w sobie także oprogramowanie, dzięki któremu zarządzanie stacją paliw jest o wiele prostsze.

 

Wielkim plusem jest to, że nasze oprogramowanie może działać na każdej stacji w dowolnym miejscu i z każym rodzajem dystrybutorów paliw. Jedyne co trzeba, to należy posiadać dowolny komputer i urządzenie do połączenia z siecią internet. Przykładem jest zdjęcie obok, obrazujące podgląd stanu paliwa w zbiornikach w różnych lokalizacjach.

Po tym wszystkim można bez żadnego problemu korzystać z naszego oprogramowania do zarządzania stacją paliw. Jeśli zainteresowały Cię nasze rozwiązania, powinieneś jak najszybciej się z nami skontaktować.

Konsultanci firmy wyjaśnią Państwu wszystkie kwestie związane z tym tematem. Jeśli wszystko będzie jasne, z przyjemnością weźmiemy się za realizację tego zadania. Nasze doświadczenie sprawi, że komfort korzystania z usług na stacji paliw, w czasie wykonywania prac, nie spadnie.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami OFERTY na Oprogramowanie dla Stacji Paliw !